🔴PRZEDPREMIEROWO! DIABLO 3 NA NINTENDO SWITCH! [CZYTAJCIE OPIS]

6

Video is ready, Click Here to View ×


Support the stream: DONACJE: SMS, PAYPAL➦

POPRZEDNIE STREAMY:

ZASADY:
►1. Pytania powtarzane notorycznie na streamie to gwarantowany timeout – spamujecie moi drodzy.
►2. Nie pytamy o to “czy będzie gra XXX” albo “czy będzie inna gra” na streamie.
►3. Jeden stream to jedna gra chyba, że powiem inaczej. Pytanie o to czy będzie inna gra może się zakończyć timeoutem.
►4. Jeśli…

Share.

About Author

6 Comments

  1. oglądam tak sobie urywkowo powtórkę i na pierwszy ogień mi wyskakuje scena z 2:02:30 gdzie Kuba powoli traci cierpliwość 😀 szkoda że mnie wtedy nie było 😀
    oczywiście żeby nie było w tej kwestii zgadzam się z Kubą 😉

  2. Zgodnie z obietnicą na streamie – pod gradobiciem pytań:
    Jak wygląda dołączanie drugiej osoby do gry? Tworzona jest postać od zera a jej progres jest zapisywany na tym samym/innym profilu? Da się dołączyć do gracza na 60 lvl by nie było lvlowej różnicy? Jak wygląda dzielenie się lootem w takiej sytuacji? Gdy włączy pauzę jeden gracz lokalnie to tylko on może zarządzać swoim ekwipunkiem w tym czasie? Ekran dzieli się gdy dwójka bohaterów jest daleko od siebie czy muszą znajdować się na jednym ekranie? Jeśli jest dzielony to można teleportować się do znajomego (tak jak na PC klikając prawym na portret sojusznika)? Czy gra jest czytelna jeśli lokalnie gra czterech nekromantów i każdy z nich przywołał szkielety? Jak wygląda namierzanie przeciwników stojących dalej? Na PC bez wychodzenia z gry można było tylko obniżyć poziom trudności, czy na Switchu można go podbić? Jak wyglądają zaklęcia typu teleport? (na PC teleportowałeś się do kursora)
    Mam nadzieję że pomogłem. Nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania, bo część to pierdoły, ale te związane z lokalną grą wieloosobową przez wzgląd na naturę Switcha mogą być dość istotne.

Leave A Reply